Níže uvedený formulář může každý návštěvník stránek využít ke svému vyjádření na adresu Občanského sdružení Tanaberk, taktéž pro náměty a připomínky k pořádání kulturních akcí a k podnětům, které by posunuly oblast Tanaberku více do povědomí lidí.

Návštěvníky diskuze prosíme o věcné připomínky nikoliv se pouze zviditelnit. Je na každém přispívajícím, zda se pod svojí myšlenku nebo stížnost podepíše. Veškeré odeslané záznamy budou viditelné i pro ostatní návštěvníky webu s vyjímkou záznamů, ve kterých budou vulgární slova - ty budou odstraněna. Děkujeme za pochopení.

všeobecně, náměty, připomínky

Datum
Vložil
Titulek

Solidní a spolehlivé finance

Dobrý den, paní pane;
Vy, kteří potřebujete urgentní úvěr k ukončení svých finančních problémů, už žádné starosti, jsem vám k dispozici. Jmenuji se Pali Gyűrösi ze slovinské republiky. Nabízím půjčky a úvěry od? 10000 až?
  5000000 KC při úrokové sazbě 3% pro každou vážnou osobu, která má být splacena v období od 1 do 30 let. Prosím, že moje nabídka není založena pouze na mém obecném zájmu; ale především o spokojenosti mých sebevědomých zákazníků. Pro naléhavé žádosti o úvěr, e-mail: paligyurosi3@gmail.com

paligyurosi3@gmail.com
S přátelským pozdravem.

Datum
Vložil
Titulek

7654567654

Nabízím vám jediný finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte úvěr v plné výši a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na adresu:best63865@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

investice

Jmenuji se Ivan. Bydlím v České republice, chci použít toto médium, abych upozornil všechny žadatele o úvěr, aby byli velmi opatrní, protože všude je podvod. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mému zoufalství jsem byl podváděn několika online věřiteli. Téměř jsem ztratil naději, až mě můj přítel odkázal na velmi spolehlivého věřitele, Pastora Davida, který mi půjčoval nezajištěný úvěr ve výši 75 000 dolarů na 24 hodin bez stresu. Pokud potřebujete nějaký druh úvěru, kontaktujte ho nyní prostřednictvím e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com, používám toto médium k varování všech žadatelů o úvěr do pekla, kterým jsem prošel v rukou těch podvodných věřitelů: bishopberrysmith@gmail.com . Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Rýchly úver od 100000 EUR do 50,000000 EUR

Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoliv typu úvěru? Nebo jste finančně znepokojeni? Jste povinen platit? Nabízíme úvěry kterékoli části světa. Úroková sazba úvěru je 3%, s dohodnutou dobou trvání, bez ohledu na lokalitu nebo stav úvěru. Chcete-li získat kredit ještě dnes Kontaktujte nás na naší e-mailové adrese:
lubicapotocka4@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

Nabízím Vám jediný finanční úvěr

Nabízím Vám jediný finanční úvěr od přímého investora ve výši 50 000 až 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro všechny a pro všechny občany. Splatnost této půjčky může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za každou cenu a bez zvýšení. Vezměte si všechny své kredity a zaplatit své prostředky do 24 hodin. Chcete-li si zapůjčit, napište: Senec! WhatsApp: +420602970031, mail: harrybale699@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

Solidní a spolehlivé finance: jm2552338@gmail.com

Solidní a spolehlivé finance: jm2552338@gmail.com
Využijte této skvělé příležitosti a získejte spolehlivý finanční úvěr od 50 000 do 5 000 000 s nízkou úrokovou sazbou a pohodlnými podmínkami poskytování. Vysoká propustnost schválených aplikací. Garantuji rychlé a profesionální jednání. Jasná a srozumitelná smlouva. Tato skvělá nabídka platí pro celou zemi. Poskytnu vám všechny potřebné informace na adrese: jm2552338@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

Úvěry pro podnikatele, firmy, zaměstnance a důch.

Jestliže Vám chybí peníze na rozšíření, rozvoj případně na rozjezd Vaší firmy, jsme tu pro Vás. Pokud Vám chybí peníze na cokoliv, pomůžeme Vám. Pro naši půjčku můžete zavolat, nebo vyplnit žádost na webu. Vyřízení je rychlé a zadarmo: 19dc1964@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

Nabízím osobní půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč

Solidní a spolehlivé finance: leni.bolkova01@gmail.com
Využijte této skvělé příležitosti a získejte spolehlivý finanční úvěr od 50 000 do 5 000 000 s nízkou úrokovou sazbou a pohodlnými podmínkami poskytování. Vysoká propustnost schválených aplikací. Garantuji rychlé a profesionální jednání. Jasná a srozumitelná smlouva. Tato skvělá nabídka platí pro celou zemi. Poskytnu vám všechny potřebné informace na adrese:

leni.bolkova01@gmail.com
WhatsApp: +15592017357

Více zde: https://www.tanaberk.cz/diskuze/

Datum
Vložil
Titulek

PRO JAKÝKOLI TYP ÚVĚRU: 19dc1964@gmail.com

PRO JAKÝKOLI TYP ÚVĚRU: 19dc1964@gmail.com
Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoliv typu úvěru? Nebo jste finančně znepokojeni? Jste povinen platit? Nabízíme úvěry kterékoli části světa. Úroková sazba úvěru je 3%, s dohodnutou dobou trvání, bez ohledu na lokalitu nebo stav úvěru. Chcete-li získat kredit ještě dnes Kontaktujte nás na naší e-mailové adrese: 19dc1964@gmail.com.

POZNÁMKA: Nabízíme úvěry od 25000 do 5000000 Kč. Žádost o úvěr může být také uvedena v eurech a v jakékoli jiné měně.

Kontaktujte nás: 19dc1964@gmail.com: Jsme vám k dispozici pro váš úvěr.

Děkuji,
čeká na rychlou reakci.

David Collins
19dc1964@gmail.com
Vedoucí spolupráce

Datum
Vložil
Titulek

Komercní Banka (pujcka)

V návaznosti na inovaci našeho partnerství s komercní bankou vám nabízíme naše nabídky dostupné pujcky ve výši 2,3%. Vyplnte formulár a za 24 hodin máte pujcku. Pro více informací me mužete kontaktovat na e-mailu adrese: mariamoussetnl@gmail.com a whatsapp: +33 755491330.

S pozdravem.

Maria MOUSSET

Datum
Vložil
Titulek

NABÍZÍME VŠECHNY DRUHY ÚVĚRŮ

Pevné a spolehlivé finance: jm2552338@gmail.com
Využijte této skvělé příležitosti získat spolehlivý finanční úvěr od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou a výhodnými dodacími podmínkami. Vysoká průchodnost schválených aplikací. Zaručuji rychlé a profesionální chování. Jasná a srozumitelná smlouva. Tato skvělá nabídka platí pro celou zemi. Všechny potřebné informace jsou k dispozici na adrese:

E-mail: jm2552338@gmail.com
WhatsApp: +7656780908

Datum
Vložil
Titulek

Nabídka půjčky

Využijte této skvělé příležitosti a získejte spolehlivý finanční úvěr od 50 000 do 5 000 000 s nízkou úrokovou sazbou a pohodlnými podmínkami poskytování. Vysoká propustnost schválených aplikací. Garantuji rychlé a profesionální jednání. Jasná a srozumitelná smlouva. Tato skvělá nabídka platí pro celou zemi. Poskytnu vám všechny potřebné informace na adrese: sylweterjaworski@gmail.com

Záznamy: 37 - 48 ze 58

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Untitled Document

Výstavba turistického altánu, celkové náklady: 17.644,- € ; příspěvek z Dispozičního fondu Cíl 3: 14.997,- €

spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti