pozvánka na sportovní akci spojenou s Anenskou poutí 28. a 29.7.2012

10.06.2012 15:18

E.ON Rodinný fotbálek

V čase každoroční Anenské pouti v prostorách na Tanaberku proběhne letos (r.2012) nevšední sportovní akce – Rodinný fotbálek. Nad touto akcí má záštitu firma E.ON, která zapůjčí patřičné technické vybavení a tím umožní široké veřejnosti aktivní sportovní víkendový zážitek.

  hrací plocha  

Co je E.ON Rodinný fotbálek?

Je to v první řadě zábava pro celou rodinu. Na mysli tím máme širší rodinu, tedy klidně bratrance a sestřenice, dědu, babičku, tetu a další, se kterými jste schopni dát dohromady váš rodinný tým.

V turnajích a zápasech jde sice vždy o vítězství – jako v každé soutěži, ale určitě ne za každou cenu. Prvním a nejdůležitějším hlediskem je čas, který trávíte se svými blízkými. I když máte zahradu nebo park vedle domu, kdo z vás se dostame k tomu, aby si zahrál fotbálek s dětmi a manželkou?

E.ON Rodinný fotbálek má svá specifická pravidla. Tým musí být zaregistrován a musí mít soupisku. Registrovat se může elektronicky nebo v místě konání turnaje, kde najdete infostánek. Zde vám hostesky ochotně poradí a pomohou s registrací. Každý, kdo se rozhodne turnaje zůčastnit, musí být před zápasem zaregistrován a splňovat určité podmínky. Samotná hra má také svá pravidla.

Celá tato sportovní akce s sebou ještě nese doprovodný program. Tento program zahrnuje další zábavu pro zúčastněné v Rodinném fotbálku a také nesmí chybět pro nejmenší skákací hrad ve tvaru poloviny fotbalového míče.

skákací atrakce pro nejmenšívozítko segway

Toto vše přijede o pouti až k vám na Tanaberk, nemusíte proto jezdit nikam daleko a místním stačí obout si pohodlné boty a přijít procházkou. Stačí se jen rozhodnout, domluvit se v rodině nebo s přáteli a přijít se pobavit a také trochu zasportovat.

Seznam dostupných atrakcí

  • Rodinný fotbálek, rozměr hřiště 13 × 7 m
  • skákací hrad pro nejmenší
  • vozítka segway
  • čtyřkolky pro děti 125 cm3

    logo E.ON Rodinný fotbálek

 

Zpět

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Untitled Document

 

Výstavba turistického altánu, celkové náklady: 17.644,- € ; příspěvek z Dispozičního fondu Cíl 3: 14.997,- €

spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti