Novinky

pozvánka na tradiční Anenskou pouť, 27. a 28. července 2013

09.07.2013 21:12
Zveme Vás na tradiční 6. Anenskou pouť na Tanaberku. Přijďe se pobavit, zasportovat, odpočinout, odreagovat a setkat se s přáteli. Přejme si, aby letos konečně vyšlo lepší počasí než na minulé ročníky poutí ! Letos můžete také vyzkoušet své střelecké schopnosti na střelnici. Upozorňujeme na možnost dopředné registrace do turnaje Rodinný fotbálek E.ON.  
>>

střípky z akce Noc kostelů 2013

27.05.2013 19:06
Noc kostelů na Tanaberku se odehrála ve znamení sychravého studeného počasí, které chvílemi připomínalo odcházející podzim. Nic to ovšem nezměnilo na průběhu celé akce. Pořadatelsky byla akce zajištěna lépe jak předcházející ročník, a tak byli návštěvníci pohoštěni teplým čajem, kávou, drobnými zákusky a klobásou. Pro některé návštěvníky se stala klobása malým překvapením, protože si ji museli sami opéct na ohni, o který se vzorně postarali všerubští hasiči. Vystoupení všech pozvaných účinkujících proběhlo dle programu a návštěvníci se neustále střídali na pozicích v lavicích uvnitř kostela. Na podpoření akce bylo také vydáno obrázkové pexeso, které zahrnuje celkem 32 kostelů z celého Západočeského kraje. V sekci  fotogalerie  najdete několik momentek (OST uvítá, pokud by některý z návštěvníků měl kvalitnější foto hlavně vystupujících pěveckých souborů a mohl ho poslat na náš E-mail).
>>

Noc kostelů - 24.5.2013

07.04.2013 21:17
Již druhým rokem bude občanské sdružení Tanaberk spolupořadatelem celostátní duchovní akce Noc kostelů. Chtěli bychom pozvat všechny příznivce této události i všechny loňské návštěvníky. Účast přislíbili i lidé z nedalekého Eschlkamu. Program akce je možno shlédnout na oficiální webových stránkách NOC KOSTELŮ. V rámci občerstvení bude sdružení podávat čaj, kávu, zákusek a klobásu (opeč si sám na ohni).  
>>
Všechny články

Záznamy: 19 - 21 ze 58

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Untitled Document

 

Výstavba turistického altánu, celkové náklady: 17.644,- € ; příspěvek z Dispozičního fondu Cíl 3: 14.997,- €

spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti